NAMIOTY REKLAMOWE WROCŁAW

Namioty reklamowe Wrocław to innowacyjny i nowoczesny pomysł na reklamę firmy, produktu czy usługi. Namiot taki jest nie tylko pożytecznym zadaszeniem, chroniącym przed opadami czy słońcem, ale również  stanowi świetną powierzchnię reklamową. Nie dość, że dużą, to również  jest nieszablonową i nietypową reklamą.

Namioty reklamowe Wrocław – zastosowania

Zastosowanie namiotów reklamowych jest bardzo różnorodne, na pewno można je użyć właściwie bez względu na porę roku i pogodę i uzyskać sporą powierzchnię. Można w takim namiocie zorganizować spotkanie z mieszkańcami określonego terenu, imprezę muzyczną, a nawet bankiet, zabawę towarzyską, festyn, imprezę sportową czy konferencję. Zainstalowane oświetlenie może ładnie prezentować namiot również wieczorem czy nocą. Reklamę można swobodnie umieścić na powierzchni namiotu lub na akcesoriach umieszczonych wewnątrz namiotu, czyli na przykład na scenie, na stolikach, krzesłach czy na rollupach lub flagach reklamowych.

Namioty reklamowe Wrocław – wymiary

Namioty reklamowe oferowane są w szerokiej ofercie wymiarowej – 3 m x 3 m, 3 m x 4,5 m, 3 m x 6 m, 4 m x 4 m, 5 m x 5 m, oraz 10 m x…, 15 m x …, 20 m x …, 30 m x …moduły co 5 m. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również do firm.

Namioty reklamowe Wrocław – proces realizacji

Pracownicy to doskonali fachowcy, którzy przy realizacji konkretnego przedsięwzięcia służą doświadczeniem i szeroką wiedzą. Proces realizacji składa się z kilku etapów na które składają się:

  • wstępna rozmowa – podczas której przedstawiane są potrzeby, warunki i oczekiwania klienta, ze swej strony firma przedstawia swoje możliwości
  • powstanie projektu – projekt ma być jak najbliższy oczekiwaniom klienta
  • montaż namiotu – namiot montują wykwalifikowani pracownicy, tak by zapewnić stosowne bezpieczeństwo
  • demontaż namiotu i ostateczne rozliczenie – po zakończonym przedsięwzięciu następuje demontaż namiotu, ewaluacja umowy i końcowe rozliczenie.

Namioty reklamowe Wrocław – zalety wynajęcia

Wynajęcie namiotu jest finansowo opłacalne ekonomicznie. Nie następuje zablokowanie kapitału na na przykład na zakup takiego namiotu. Również przy pomocy pracowników firmy możemy stworzyć doskonały klimat i wyjątkowy nastrój konkretnej, zaplanowanej imprezy. Namiot reklamowy często ułatwia organizację imprez sportowych czy typowo reklamowych. Dużą popularnością cieszą się namioty reklamowe w których realizowane są różnorodne przedsięwzięcia motoryzacyjne.

Namioty reklamowe Wrocław – akcesoria

By impreza się udała, a odwiedzający klienci byli zadowoleni, należy przemyśleć zastosowane akcesoria oraz kolory, tak by jak najtrafniej spełniały oczekiwania zamawiającego. Wśród akcesoriów polecanych przez fachowców można znaleźć: podłogę, oświetlenie, stoły i krzesła. Kolory i rodzaje tkanin powinny uzupełniać ofertę reklamową przygotowaną dla klienta. Tkanina może być zarówno w jednym kolorze jak i zadrukowania nawet zdjęciami.

Namioty reklamowe to bardzo dobrze przyjęta forma reklamy. doświadczenie wskazuje, że nakłady poniesione na instalację namiotu w konkretnym miejscu zwracają się dwójnasób.