NAMIOTY HANDLOWE WROCŁAW

Wydarzenie na świeżym powietrzu niesie za sobą niepowtarzalne wrażenia. Niestety polski klimat nie rozpieszcza, a organizacja imprezy pod chmurką bez odpowiednio dobranego i komfortowego namiotu może skończyć się dużym niepowodzeniem. Fatra oferuje wynajem namiotów na wszystkie rodzaje imprez na świeżym powietrzu, zarówno małych, organizowanych w prywatnym gronie, jak i dużych spotkań firmowych. Nasze atuty to szeroka oferta, wysoka jakość produktów oraz preferencyjne warunki umowy.

Kto może skorzystać z oferty na namioty handlowe we Wrocławiu?

Namioty handlowe wrocław dedykowane są wszystkim tym, którzy mają w planie organizację wydarzenia na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrany namiot gwarantuje bezpieczeństwo i komfort uczestników imprezy, a elementy dekoracyjne, oświetlenie, meble i wystrój florystyczny nadaje niepowtarzalnego klimatu. W swojej ofercie posiadamy namioty eventowe, weselne, bankietowe, a także wystawowe. Każdy z udostępnianych przez nas produktów posiada niezbędne atesty i spełnia wszelkie normy. Nasze namioty wykonywane są z najwyższą starannością, z wysokiej jakości materiałów i gwarantują pełne bezpieczeństwo ich użytkowania.

Od czego zacząć – etapy realizacji

Pierwszym krokiem do wynajmu namiotu handlowego jest wstępna rozmowa, podczas której omawiamy z klientem jego oczekiwania i plan wydarzenia. Po uzgodnieniu kształtu zamówienia – przystepujemy do jego realizacji. Namioty handlowe Wrocław, eventowe czy wystawowe dopasowywane są do potrzeb zamawiającego. Kolejny etap to montaż sprzętu na miejscu imprezy. Możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne i doradztwo w kwestii ustawienia namiotu i jego organizacji. Ostatni element współpracy to odbiór i rozliczenie udostępnionego produktu.

Namiot handlowy i jego zalety

Wynajem namiotu handlowego wrocław niesie za sobą szereg korzyści. Pierwsza i najważniejsza związana jest z kosztami ponoszonymi przez klienta. Wynajem namiotu jest znacznie tańszy od zakupu gotowego produktu. W takiej sytuacji organizacja wydarzenia nie pochłania cennego kapitału, który może być przeznaczony na inne jego elementy. Kolejny atut to możliwość dopasowania wynajmowanego namiotu do potrzeb klienta, również w przypadku mocno skomplikowanych oczekiwań, niestandardowego klimatu imprezy czy zróżnicowanego ukształtowania terenu.

Specyfikacja namiotów

Fatra oferuje namioty handlowe wrocław, eventowe czy bankietowe o różnych specyfikacjach. Pierwsza grupa to namioty o określonym rozmiarze np. 3×3 metry czy 5×5 metrów. Tego typu produkty z powodzeniem dadzą komfortowe schronienie uczestnikom niewielkich wydarzeń, pozwolą na zabezpieczenie sprzętu nagłośnieniowego czy stołów cateringowych. Druga grupa to namioty modułowe, dedykowane większym wydarzeniom. Składają się z modułów 5-metrowych w określonej ilości, od 10 do 30 modułów.

Namioty handlowe Wrocław

Szczegółową ofertę oraz dotychczasowe realizacje prezentujemy na naszej stronie internetowej. W zakresie usług posiadamy również tworzenie dekoracji florystycznych, dopasowywanych do charakteru wydarzenia. Zapraszamy do naszego biura w Świdnicy. Świadczymy usługi także na terenie Wrocławia i okolic.