NAMIOTY EVENTOWE WROCŁAW

Impreza plenerowa we Wrocławiu – wynajem namiotów jest rozwiązaniem!

Plener we Wrocławiu na każdą pogodę? Potrzebne namioty imprezowe? Nic prostszego! Coraz więcej Polek i Polaków rodzinne, towarzyskie lub biznesowe spotkania organizuje na świeżym powietrzu. Niestety, nie każdy domowy ogród wyposażony jest w altanę lub zabudowany taras, nie posiada namiotów imprezowych czy hal namiotowych. Składane parasole w mokrą pogodę również nie są udanym pomysłem. Rozwiązanie tego problemu proponujemy w ramach firmy Fatra, specjalizującej się w dostarczaniu namiotów eventowych we Wrocławiu.

Dlaczego warto zainwestować w namioty eventowe firmy Fatra? 

Cechuje nas spore doświadczenie w organizowaniu wydarzeń plenerowych, takich jak śluby, spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne, wystawy, eventy, targi i inne imprezy organizowane na zewnątrz (tutaj sprawdzają się też hale namiotowe). Dla nas nieważna jest przestrzeń. Ważne jest wydarzenie, o którego oprawę potrafimy odpowiednio zadbać! Dzięki nam namioty eventowe we Wrocławiu stanowią gwarancję dobrej pogody na każdym spotkaniu, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących poza namiotem. Firma Fatra na rynku wyróżniają produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa i komfortu – o naszycm profesjonalizmieświadczy rzesza zadowolonych klientów. Co więcej, namioty które oferujemy cechują się wysokim poziomem estetyki.

Nie musisz znać się na namiotach i ich konstrukcji – wszystko zrobimy za Ciebie.

Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie musisz. Jesteśmy elastyczni, oferujemy pomoc od początku do końca. Już na pierwszym etapie realizacji projektu odwiedzimy miejsce imprezy, doradzimy, przygotujemy szczegółową ofertę, po czym przetransportujemy namioty eventowe do danej lokalizacji i dokonamy jego montażu na prośbę klienta. Państwa czas jest dla nas priorytetowy, dlatego wszelkie formalności bierzemy na siebie.

Dlaczego wynajem namiotu eventowego jest dobrym rozwiązaniem?

Namioty eventowe są propozycją oryginalną i ekonomicznie racjonalną. Po pierwsze koszt wynajmu jest znacznie niższy od kosztu zakupu namiotu. Po drugie z uwagi na to, że proponujemy namioty w dziewięciu podstawowych wariantach długości i szerokości nie ma znaczenia, czy impreza jest kameralna, a może proszona dla całego wrocławskiego osiedla.

Dlaczego warto sięgnąć po namioty eventowe?

Oferujemy namioty duże, średnie i małe, przez co nie muszą Państwo kupować i składać kilku osobnych namiotów na własną rękę. Uważamy również, że dużym atutem imprez namiotowych jest plener. Otwarta przestrzeń, kontakt z naturą i świeże powietrze potrafią wprawić w dobry nastrój, który łatwo przełożyć na zadowolenie gościa lub kontrahenta. Plenery mają „to coś”, czego próżno szukać w nieklimatyzowanych biurach i ciasnych salonach.

Wynajem namiotu od początku do końca

Realizacja wynajmu namiotu eventowego nie jest skomplikowana. Zaczynamy ją od wstępnej rozmowy. Chcemy dobrze poznać Państwa oczekiwania i dopasować do nich stosowną ofertę. Następnie, gdy ustalimy wspólnie szczegóły przystępujemy do realizacji projektu. Namiot zostaje dostarczony i zamontowany na miejscu imprezy. Po dokonaniu przez Państwa odbioru namiotu dokonujemy ostatecznego rozliczenia. Lubimy to, co robimy, dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – stwórzmy razem wiele pięknych wspomnień, adekwatnych do piękna piastowskiego Wrocławia.