NAMIOTY EVENTOWE ŚWIDNICA

Namioty handlowe i namioty eventowe Świdnica wynajmuje z usługą zainstalowania w miejscu docelowym. Zarówno firmy jak też osoby prywatne mogą stać się klientami firmy. Te osłony pełnią podobne funkcje: służą, jako tymczasowa lub stała ochrona przed słońcem i deszczem. Ale jeśli namiot jest baldachimem, zaimprowizowanym dachem, wówczas konstrukcja namiotu jest bardziej skomplikowana. U podstawy dużego namiotu jest metalowa rama, na której rozciąga się płótno namiotu. Tworzy dach i ściany. Namiot zapewnia dostęp z jednej lub więcej stron.

Namioty eventowe Świdnica wynajmuje różnej wielkości i w różnych kształtach

Do organizacji prezentacji i innych ważnych wydarzeń polecane są namioty o różnej wielkości, kształcie i kolorze. Namioty eventowe Świdnica oferuje w małych rozmiarach od 3×3 aż do dużych produktów 10-30x…(moduły, co 5 metrów). Dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi mocowania duże namioty są szybko składane i demontowane. Charakteryzują się trwałością i stylowym wyglądem, ponadto są zgodne z wymogami norm ochrony środowiska. Organizując duże imprezy eventowe klient ma możliwość wynajęcia kilku namiotów. Dzięki możliwości łączenia ze sobą namiotów, łukowych, sferycznych lub kaskadowych można pomnożyć powierzchnię namiotów.

Nowoczesne namioty eventowe Świdnica posiada w stałej ofercie

Namioty o nietypowych nowatorskich kształtach z wystającymi krawędziami wyglądają niezwykle stylowo i pięknie, dlatego nadają się na wystawy i prezentacje. Namioty eventowe Świdnica posiada na przykład o kaskadowym kształcie, pod dachem takiej osłony można wygodnie pomieścić do 300 osób.

Kulisty i aerodynamiczny kształt namiotów znajduje się również w ofercie i może wytrzymać nawet huragan. Powierzchnia takiego produktu może przybierać naprawdę duże rozmiary, dzięki czemu podczas eventu może pomieścić kilkaset osób. Każdy klient ma możliwość wynajmu gotowej konstrukcji o dowolnym rozmiarze i kształcie. Montaż zawsze przebiega sprawnie, dzięki czemu usługa jest wykonywana terminowo.